Tri medalje za naše takmičare na IV kolu kros lige ASCS (Smederevska Palanka)

Na IV kolu kros lige nastupili smo sa 8 takmičara i osvojili 3 medalje. Srebrnu medalju i drugo mesto za naš klub osvojio je Ilija Milenković, ispred klupskog druga Vladimira Bulatovića koji je osvojio treće mesto i bronzanu medalju. U uzbudljivoj završnici u trci na 500 metara došlo je do podele drugog mesta i srebrnih odličja ,a za to se  sjajnim finišom izborio Luka Rilak i tako doneo treću medalju za svoj klub. Od atletičara iz našeg kluba nastupili su još i Danilo Bulatović (4 mesto) , Milica Milunović (5 mesto) , Bjanka Dobrosavljević (5 mesto), Adrijan Dobrosavljević (7 mesto) i Marina Jevremović.

Podelite sa prijateljima...Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0

You May Also Like

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

13 + 17 =